20 Haziran 2015 Cumartesi

Takip Edilmesi Gerekilen 5 İnstagram Hesabı #1

Her hafta takip ettiğim, hemde çokta bayılarak takip ettiğim beş instagram hesabını sizlerle paylaşacağım :) Bunun konusunu spesifik tutmaktansa daha geniş bir mercekte almanın daha yararlı ve zevkli olacağını düşünüyorum umarım sizde seversiniz ve ilginizi çeker herkese mutlu hafta sonları :)
xoxo

                                                                  ILIGIN ÖZGAN


İnanılmaz enerjisi olan bir vlogger. Sadece youtube kanalında ki videolarını izlerken değil instagramda takip ederken de çok zevk alıyorum.Kendisi Viyana üniversitesinde okuyor her açıdan çok donanımlı ve kanalını aslında gezdiği yerleri vloglamak üzerine oluşturmuş birazda. Ben her paylaşımında bana kültürel açıdan bir şeyler kattığını düşünüyorum. Çok gezip çok bilenlerden bu yüzden takip edilesi :)

       

                                           CERENLE ÇÖPE GİTMESİN


Ceren'in bir DIY internet sitesi var daha  önce blogtu ben onu takip etmeye başladığımda bir t-shirt ünü yapmıştım. Çok ilginç ve güzel şeyler ortaya çıkartıyor instagram hesabından da bir çok fikirler edinebilir ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz :) Ondan görüp denediğim t-shirt için buraya tıklayabilirsiniz :)

                                                             FUFUOKUR


 Sadece girin ve bakın diyorum :) İnanılmaz muhteşem fotoğraflar ve o muhteşem fotoğrafların altını süsleyen muhteşem yazılar :)                                                             ALARA KAP

Zaten muhtemelen bir çoğunuz takip ediyor ve hayranlıkla bir sonrakii postlarını merak ediyorsunuzdur ama yinede paylaşmadan edemedim. Alara Kap ta instagramda hayranlıkla takip ettiklerimden :)                                                                       ÇAĞIL BAY
Benim instagram hesabım da -cansetabay- adıyla :)


Yorum Gönder